On-line lekcje podczas pandemii

Zajęcia języka polskiego w naszej szkole w trzecim trymestrze, zaczynamy tak, jak były zaplanowane w kalendarzu szkolnym, czyli 25 kwietnia.

Ze względu na Covid 19, lekcje prowadzic bedziemy on-line korzystając z platformy komunikacyjnej SKYPE.

Bal karnawałowy

Wspaniale bawiliśmy się na balu karnawałowym, było dużo zabaw, gier i konkursów. Dzieci otrzymały wspaniałe dyplomy!

Życzymy udanych ferii!

Legendy polskie dla dzieci polonijnych

Właśnie został opublikowany nowy podręcznik "Legendy polskie dla dzieci polonijnych", którego jestem współautorką. Dziękuję wydawnictwu PUNO, wszystkim redaktorom i autorom za współpracę.

Gorąco polecam i zachęcam do lektury! Już wkrótce pojawi się w księgarniach.

-Ula Kiermasz

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY <3

Kochani rodzice, udało nam się zebrać aż   £344.50,   88zł,   €5

Dziękujemy, że Wasze serca były tego dnia razem z nami!

Pożegnanie naszej nauczycielki Pani Moniki Nowak

W sobotę uściskom nie było końca... pożegnaliśmy naszą ukochaną nauczycielkę Panią Monikę Nowak, która już wkrótce wyjeżdża do Wietnamu. Prawie 7 lat pracowała w naszej szkole, więc tym bardziej rozstanie było bardzo smutne i pełne wzruszeń i emocji.

Pani Moniko, życzymy powodzenia i spełnienia wszystkich marzeń. Trzymamy kciuki! Kochamy Cię... i już tęsknimy!

Mikołajki grudzień 2019

W piątek i sobotę zawitał do nas Święty Mikołaj! Śpiewaliśmy kolędy, opowiadaliśmy o polskich tradycjach świątecznych i oczywiście cieszyliśmy się z otrzymanych PREZENTÓW.

Dziękujemy Św. Mikołaju (i wszystkim rodzicom - elfom, którzy mu pomagali)!

Jasełka!

15 grudnia 2019

W tym roku  na jasełka wyjątkowo zapraszamy w niedziele 15 grudnia.

Tudor Livesey Memorial Hall, 225 Perry Hill, London SE6 4HD

6 i 7 grudnia 2019

Dziękujemy Św. Mikołaju (i wszystkim rodzicom - elfom, którzy mu pomagali)!

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2019

Uroczysta akademia z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości uświetniła dziśiejszy dzień w szkole.

Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewali piosenki. Konkurs plastyczny również cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Rozpoczęcie roku szkolnego

14 września 2019

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020 w sobotę 14 września :
-zajęcia grupy porannej od godz.10.00 do 13.00
- Msza Święta o godz.13.00, w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli
- od godziny 13.30 do 16.30 zajęcia grupy popołudniowej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

6 lipca 2019

godz. 11.00 Msza Swięta w intencji naszych uczniów, rodziców i nauczycieli
godz. 11.30 rozdanie świadectw
godz. 13.00 BBQ

DZIEŃ OTWARTY W POLSKIM OŚRODKU LEWISHAM

16 czerwca 2019

Od godziny 16.00 do 18.00 zapraszamy do naszego ośrodka na DZIEŃ OTWARTY. Co sie będzie działo? BBQ, zabawy i gry sportowe z nagrodami dla dzieci, teatrzyk dla dzieci, malowanie twarzy, kącik artystyczny, loteria z nagrodami, śpiewanie szant.

WSTĘP WOLNY.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

DZIEŃ RODZINNY

25 maja 2019

Gry, zabawy i zawody sportowe. Szkoła ranna o godz. 12.00, szkoła popołudniowa o godzinie 15.30.
Laurki i kwiaty na Dzień Matki i Dzień Ojca. Swietujemy też Dzień Dziecka - poczęstunek i LODY DLA OCHŁODY ! Zapraszamy!

TOPIENIE MARZANNY - WITAJ WIOSNO!

23 marca 2019

Zapraszamy na topienie Marzanny, ranna szkoła o godzinie 13.00, popołudniowa szkoła o godzinie 16.00. Rodzice bardzo mile widziani.

BAL PRZEBIERAŃCÓW

09/ luty 2019

Bal odbędzie się po zajęciach o godzinie 16.30. Zapewniamy super zabawę, gry, konkursy i poczęstunek: gofry, hot-dogi, zapiekanki, pizzę, owoce i zimne napoje

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

12/13 stycznia 2018

Czas powrotu do polskiej szkoły już nadszedł. Mamy nadzieje że miło spędziliście okres świąteczny. Zajęcia rozpoczynamy 12 stycznia. Zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki WOŚP.

W niedzielę czeka nas mnóstwo atrakcji w Polskim Ośrodku, Lewisham: gry, zabawy, kącik artystyczny, malowanie twarzy, wypieki ciastek, teatrzyk dla najmłodszych, skoki na trampolinie itd.

Zapraszamy!

15 grudnia 2018

Kolejne wydarzenie szkolne na które serdecznie wszystkich zapraszamy to jasełka.

Jasełka odbędą się 15 grudnia 2018 o godz. 15.30

Adres:  St Laurence, 37 Bromley Road, SE6 2TS, Catford

8 grudnia 2018

8 grudnia goscilismy w naszej szkole Sw. Mikolaja. Dziekujemy za wspaniale prezenty. Mamy nadzieje ze podobalo Ci sie wykonanie naszych koled....  zapraszamy Cie Mikolaju za rok!

Dzień Niepodległości

10 listopada 2018

Dziekujemy bardzo za przybycie na nasza uroczysta akademie z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodleglosci przez Polske.

Mamy nadzieje, ze doswiadczyli Panstwo milych wrazen i sa dumni z wystepow Waszych pociech. Brawo!

Gratulujemy wszystkim zwyciezcom konkursu plastycznego. Prace byly przesliczne i wykonane bardzo ciekawymi technikami.

Kolejne wydarzenie szkolne na ktore serdecznie zapraszamy to jaselka.

Jaselka odbeda sie 15 grudnia 2018 o godz. 15.30

adres:  St Laurence, 37 Bromley Road, SE6 2TS, Catford

Rozpoczęcie roku szkolnego

15 września 2018

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w sobotę 15 września 2018, o godz 10.00 - grupa poranna.

Rozpoczęcie dla grupy popołudniowej o godz 13.30.

Msza Św. w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o godz. 13.00

8 Waldram Park Road, Forest Hill, London SE23 2PN

©2020 Szkoła Polska w Forest Hill.